logo AH

IL2 FB NONSTOP server (4.11.1m = IL2 1946+4.08m+4.09m+4.10m+4.101m+4.11m+fix.dll+4.11.1m): k222-fw1.fsik.cvut.cz:21000

Instalace a připojení se k serveru Asfaltových holubů - krok za krokem

Zdárec všem začínajícím a nováčkům na internetové letecké scéně, kteří si chtějí zalétat na serveru Asfaltových Holubů (nebo konec konců i jinde). Aby jste si mohi zalétat po internetu proti lidem (tak zvaný online), musíte splnit několik věcí:

Instalace IL2 Šturmovik:

Musíte mít PLNOU a AKTUÁLNÍ verzi ILa. Ke dni 16.3.2010 to znamená mít v tomto pořadí nainstalováno:

Patche a odkazy na ně najdete na stránkách UbiSoftu (http://www.pacific-fighters.com/en/updates.php) případně na různých světových i českých mirrorech. Na stránkách UbiSoftu si vždy můžete přečíst který patch je poslední, jak ty patche jdou za sebou a jsou tam odkazy na ty patche a na mirrory. Tak stahujte. Jděte po těch patchích s tím písmenem m na konci, neboli také merged. Můžete klidně mixovat českou verzi ILa s anglickýma patchema (mno ono vám stejně nic jiného nezbyde), hra se s tím srovná. Akorát vám bude hra občas mluvit místo češtiny anglicky. Ale s tím se musíte smířit.

Herní Servery obvykle uvádějí jen verzi posledního instalovaného patche, ale instalovat samozřejmě musíte celou tu historii pěkně po pořádku.

Server na kterém chcete létat:

TeamSpeak - vysílačka po internetu

Tak to je velmi praktická věc. Většina začátečníků to velmi podceňuje, ale létání to staví do zcela jiné roviny. Kdo jednou zkusil létat s nějakým takovýmto pojítkem, už nemůže nikdy jinak ;-) Jak nainstalovat a nastavit TeamSpeak jsem už sepisoval sáhodlouhý a podrobný článek. Najdete na serveru Asfaltových Holubů mezi články. Koukněte se tam, je to podrobné a přehledné.

Mno a to je vše. Užívejte.

AH_Čutora