logo AH

IL2 FB NONSTOP server (4.11.1m = IL2 1946+4.08m+4.09m+4.10m+4.101m+4.11m+fix.dll+4.11.1m): k222-fw1.fsik.cvut.cz:21000

IL2 dogfight server Asfaltových Holubů

Pár technických informací:

Jak změnit přezdívku, aneb problém s "defaulty"
Občas se stane, že po přihlášení se na náš server se vám nezobrazi korektně Vaše jméno které máte nastavené v ILovi, ale jste identifikováni jako "default". To je způsbeno tím, že jste se k nám nedostali přímým připojením přes IL2 (Multiplay -> Joint the game -> nabouchat adresu "k222-fw1.fsik.cvut.cz"), ale jdete k nám pomocí programu All Seeing Eye, ve kterém nemáte nastavenou přezdívku. Náš server si v tomto případě vezme přezdívku (nick) z ASE (All Seeing Eye) a když žádnou nenajde, identifikuje Vás jako "defaulta". Takže si nastavte All Seeing Eye korektně, nebo k nám choďte přímo z IL2. Děkujeme.


IL2 akrobatický a tréningový server

Server slouží primárně k létání akrobacie a jejímu tréningu. Jsou zde vítáni všichni, kdo mají zájem o virtuální akrobacii. Pod pojemm akrobacie se myslí akrobacie (ať už skupinová či sólo) ve smyslu létání jako se skutečným akrobatickým strojem. Ne jen bláznivé bezhlavé evoluce na obloze. Nad letištěm uprostřed mapy je vztyčena "kostka" ze světel. Kostka je umístěna 300m nad zemí v ose dráhy a má rozměry 2000x2000x2000m. Orientovaná je SEVER-JIH, VYCHOD-ZAPAD. Zákaz střelby a obtěžování akrobatů! Užívejte.

Server slouží i jako tréningový server pro výcvik létání a tréningy před speciálkami. Hlavně se jedná o nácviky skupinového létání a létání s bombardéry. Pro tyto účely povoluji nošení bomb a činnost jinou než létání akrobacie. Každopádně ale platí striktní zákaz překážení akrobatům, či nedej bože je bombardovat či po nich střílet!

Pár technických informací: